| anonim_4396 a întrebat:

Dacă de exemplu sunt PFA, (Persoana fizica autorizată pe turism) exista restricții in caz in care vreau sa merg/sa ma transfer la o facultate tehnica din Cluj/Sibiu, gen faptul ca sunt PFA, are vreo influența? Eu nu cred, deși sunt multe forumuri aici pe care scrie ca nu ai voie, birocrație etc. Vreau un răspuns sigur, DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-are nici o legatura faptul ca esti PFA cu studiile pe care vrei sa le urmezi.

| mihai69 a răspuns:

Ce treabă are ceea ce faci tu în timpul tău liber cu transferul de la o facultate la alta?!?

| Raducons a răspuns:

Nu iti cer nicio adeverinta asa ca nu au de unde sa stie ca esti pfa si chiar daca ar sti nu conteaza, Poti sa te transferi dar nu stiu daca este posibil, cred ca asa trebuia sa intrebi, asta este problema de fapt.