| nicunicu3 a întrebat:

Daca este dosarul penal deschis si victima vrea 70 de milioane doar sa retraga plangerea penala, fiindca a fost accidentata de masina, daca eu ii dau bani, ea regrage plangerea si nu poate depune iar ala? Sa redeschida dosarul? Sau cum se procedeaza cu plangerea si banii? Si ce se intampla dupa ce se incheie procesul, imi ia permisusl si dau din nou scoala sau cum?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La toate intrebarile ti-am raspuns la prima postare, in 13 iulie.
Reciteste raspunsurile mele si nu mai are rost sa tot pui aceasta intrebare, nu cred ca o sa-ti raspunda altcineva mai bine.

| nicunicu3 explică (pentru Ioandelasal):

Pai zi la astea iar ce sa fac

Răspuns utilizator avertizat