| anonim_4396 a întrebat:

Dacă intorc pe o strada nemarcata, proaspăt asfaltata, unde eu știam ca e linie dubla continua dar când am întors nu erau trasate marcajele, poliția îmi poate face ceva?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Nu-s marcaje, nu-i amendă!

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Dacă ar fi doar amenda, pe toate as întoarce și dacă sunt marcaje

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

No problem dar poate se bagă vreunul in tine și atunci nu e de bine

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Corect.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vezi ca nu cumva strada să fie cu sens unic (intre timp)

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Nu e cu sens invers laughing)))))))

| elcosmin a răspuns:

Pai o poti da la intors ca nu stiai si asa. Nu are ce sa-ti faca din moment ce nu e marcata momentan