| ulcuE a întrebat:

Dacă intră Romania in vreun război recrutează toți bărbații? Bărbați, va simțiți în stare? Daca va iau ăștia direct de la salon?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu recruteaza toti barbatii ci doar pe unii intre 20 ani si 25 ani si apti pentru serviciul militar.

| doctorandus a răspuns:

Mai repede ajung rusii la cazarmile romanesti decat recrutii.

| Mopmop a răspuns:

Adevarul este ca mor de nerabdare sa ma duc pe campul de lupta.
Sa mor ca prostul pentru clasa noastra politica!
Ce poate fi mai placut cand Iohanis si Ciolacu&co
iti explica din vila lor din Venezuela ca TARA are nevoie de tine sa o aperi (!)
Numele sunt random.
Restul sunt povesti.