| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma programez pentru refacerea cartii de identitate, se respecta ora programarii sau e posibil sa se decaleze substantial?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat de irelevanta intrebarea fiind zi de zi si zeci de locatii fie are cu situații diferite. Da, se repecta in 90% din cazuri, dar poate tu o sa ai ghinion sau nu si sa fii in cei 10%

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De regula se respecta dar pot fi si situatii in care sa nu se respecte, mai ales cu penuria de plastic. Citeam ca in Timisoara s-au eliberat doar 2 CI intr-o zi, tocmai din lipsa plasticului.

evenso
| evenso a răspuns:

Este posibil.