| DiannaM94 a întrebat:

Daca o persoana are peste 40 de ani, are voie sa stea intr-un camin studentesc?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca este student, masterand, doctorand sau salariat al unei facultati are voie sa stea.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Exista vreo limita de varsta pentru studenti, sau ceva?
Daca sta acolo, inseamna ca are fix aceleasi drepturi ca si tine.

| oprescudorin11 a răspuns:

Sigur, daca e studenta acea persoana.Si nu are casa su domiciliul acolo unde este facultatea.

| Maioru a răspuns:

Daca nu este paznic sau portar nu ti-ai pus problema ca ar putea fi student? Eu am facut prima facultate la douazeci si ceva de ani si a doua am terminat-o aproape de 40, deci nu vad de ce te mira asta.