| Jorjjj a întrebat:

Daca parintii mei sunt divortati si eu stau cu mama, tatal meu mai are vreun drept asupra mea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce s-a stabilit la tribunal cand au divortat si de varsta ta daca ai sub 18 ani si la tribunal sa decis ca si el sa aiba drepturi atunci da!
Daca ai peste 18 ani nici nu mai conteaza, ai buletin etc. nu mai trebuie sa fii sub ordinea nimenui!
Sper ca te-am lamurit!
Funda?:*

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde cum sau inteles parintii tai sau ce a decis tribunalul

| Adyyy123321 a răspuns:

Cartoful este calea si calea este cartoful