| DariusDx a întrebat:

Daca schimb un Iphone5s fara factura sau altceva fara nici un fel de contract pe un Samsung galaxy s5 cu factura si tot inclus cel care primeste iphon-ul pote de ex sa depuna plangere sau ceva la politie pentru furt? ma refer eu am actele pentru Samsung el ma poate acuza de ceva in cazul in care doreste sa ma fraiereasca?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e e de accord sa iti dea un iphone pe un galaxy care e mai ieftin inseamna ca ceva nu e in ordine cu telefonul, plus ca nu are niciun act la el.

| Krisztina10 a răspuns:

Pai... Ar putea dar daca e serios si de treaba nu o face in plus ca Iphone5s e foarte fain si desteptwinking (zic eu big grin )