| maradona10 a întrebat:

Daca te afli intr-o tara europena si vrei sa pleci din catre Romania si ai buletinul pasaportul expirat poti sa treci vama la avion?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nicidecum

| Lucian4 a răspuns:

Nu mai raspund, e acelasi raspuns pe care l-ai primit de la altii

| Itanul a răspuns:

Daca nu ai acte de identitate valabile, nu poti nici "sa treci vama", nici sa urci in avion.

| George1337 a răspuns:

In niciun caz... sau doar daca te strecori la sistemul rotilor avionului si calatoresti tinandu-te pe tot parcursul calatoriei de niste roti big grin GL

| AlexisJohn17 a răspuns:

Salut, vama nu se trece la avion, se trece doar cu mașina. La avion sunt ghișee și bari de protecție. În niciun caz nu ai cum sa treci cu buletinul expirat, te oprește și te cauta la sânge apoi. Părerea mea e sa nu încerci una ca asta ca o sa regreți. laughing

| Adamrebecca a răspuns:

Nu poti e imposibil. pe mine era sa ma refuze doar pentru ca au vazut ei ca avea o culoarea mai deschisa d. apai sa mergi cu el expirat. ia.ti titlu de calatorie de la ambasada daca esti in afara. sau in Ro schimbi buletinu