| anonim_4396 a întrebat:

Daca te prinde politia intr-un local in timpul orelor si esti prima abatere ce se intampla? Iti trimite sesizare acasa sau doar de la a 2 a?

Răspuns Câştigător
| tracicus a răspuns:

Indiferent de numarul abaterii vei primi scrisoare acasa, dar de la director nu de la politie, si probabil sunt chemati parintii la scoala. (fi cu ochii pe postas, daca nimeni nu vede scrisoarea ai scapat), (funda)

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu are importanta ca e prima sau a doua abatere pentru ca parintii tai oricum vor afla, vor fi chemati la scoala

| AndyDeiu a răspuns:

Observ mai jos ca ai primit raspunsuri rolling on the floor cum *** sa te prinda politia si sa-ti traga o sesizare ca esti intr-un bar in loc sa fi la ore straight face da-i peste ochi la politist.(doar dac esti peste 18 ani) Sau pur si simplu zi ca ai mers si tu la o cafa ceva nu se intampla des..Bagamia-s ceva in ei politisti rolling on the floor Cel putin colegii mei de la scoala n--au patit happy si numa in bar erau rolling on the floorSi acum vad esti si fata laughing atunci da o sa ai intotdeauna probleme cu barul si politia

| MenταLµ a răspuns:

Da se duce si la parinti si la director.