| Mariushgv a întrebat:

Daca ti-ai dat demisia de la politie si vii peste 10 ani inapoi te vor primi?

3 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

Tu mai stii de cate ori ai pus intrebarea asta? Eu am incercat sa numar dar m-am plictisit la un moment dat.
Daca ti-ai dat demisia, inseamna ca nu ti-a placut acolo. De ce te-ai mai intoarce? Si de ce te-ar mai primi ei? Intreaba direct la Politie.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti, depinde de ce ti-ai dat demisia, cum te-ai comportat in timpul serviciului si daca este nevoie de tine, asa ca intereseaza-te la compartimentul de resurse umane de la Politia judetului unde vrei sa intri.

| debarasator63 a răspuns:

In principiu nu. Poate sa aplici la un concurs din sursa externa (incepi de la zero).