| LanguageMaster a întrebat:

Dacă un controlor de bilete este atacat de un pasager furios care nu vrea să plătească amenda, se vor băga oamenii să-i ia apărarea?

5 răspunsuri:
| DinuMarius26 a răspuns:

Ce intrebare stupida!

| LanguageMaster explică (pentru DinuMarius26):

Răspunsul tău este stupid!

| DinuMarius26 a răspuns (pentru LanguageMaster):

Nu prietenewinking cred ca si tu esti stupid pentru ca amuzi foarte tare lumea cu intrebari de genul happy

| Afroditlove a răspuns:

Civilizat si uman ar fi sa il apere, dar am vazut cazuri in care erau oameni batuti pe strada si nimanui nu ii pasa, deci asta ar fi nimic...

| LanguageMaster explică (pentru Afroditlove):

Dacă este un infractor periculos atunci o vei păți şi tu dacă te bagi!