| LanguageMaster a întrebat:

Dacă Ungaria este o țară coruptă atunci de ce sunt membri în Schengen, iar noi nu suntem?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fiindca au avut mai multa influenta la UE si n-au avut tari care sa se opuna.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In care tara din lume si cand (in ce epoca) nu au existat corupti?

| mgtow a răspuns:

Pt ca sunt imputiti, mai corupti ca noi nu sunt dar au stiut sa se descurce sa manipuleze guvernul din bruxelles si le-a otorgat spatiul senghen. Romanii betivi si inutili nu-s in stare de nimic, doar sa critice si sa faca rau in loc sa protejeze tara si sa ceara drepturi egale, conditii de viata decente.

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns (pentru Excalibur09):

Cum sa nu. este

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca ei nu sunt atat de corupti

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă i-au corupt pe decidenți. Avantaje.

| brokxy a răspuns:

Vom fii si noi in Schengen, peste vreo 50 de ani 100
Ca vad Croația va intra anul ăsta in Schengen, dupa aia Bulgaria intra si Romania pe ultimul loc, ca de obicei. Sa vezi ca noi vom ramane SINGURA TARA RAMASA IN EUROPA care nu a intrat in
Schengen, O sa vedeti