| Sp3ciaL0pS a întrebat:

Daca Vladimir Putin ar Detine UE, Rusia cum ar fi lumea?

Răspuns Câştigător
| 0x11111051 a răspuns:

Eu stiu happy. Doar ca nu pot sa zic ca este tara europeana... Poate o tara euroasiatica? (se intinde pe 2 continente, ca Turcia)

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sovietica.

| sublime89 a răspuns:

Dictatoriala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai liniştită.

| unprietenaproape a răspuns:

Am fi mai bogati, toti in aceeasi oala

| Carmen27 a răspuns:

Nu ar fi lumea, aici ar interveni America si restul asiei, ar iesi o impartie a puterii pe glob intre Rusia si restul lumii.

| 0x11111051 a răspuns (pentru Carmen27):

Restul asiei? Care asie? rolling on the floor Tu macar stii cu cine tin chinezii si intreg orientul mijlociu?

| Sp3ciaL0pS explică (pentru 0x11111051):

Rusia e o tara europana si chinezi si orientul mijlociu in afara de Israel tine cu Rusia.

| 0x11111051 a răspuns (pentru Sp3ciaL0pS):

Eu stiu happy. Doar ca nu pot sa zic ca este tara europeana... Poate o tara euroasiatica? (se intinde pe 2 continente, ca Turcia)