| Anomim2025 a întrebat:

Dacă vreți să schimbați țara. În ce partid v-ați înscrie? PMP sau PNL?

Răspuns Câştigător
| OMFGConrad a răspuns:

Aș opta pentru candidat individual în primă fază.

7 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

În niciunul. Nu există partid în România care să fie în concordanţă cu viziunea mea politică sau economică. Ăia sunt veniţi acolo să fure. Atât.

| Freya1 a răspuns:

Nu as face parte din nici unul si daca as putea sa fac ceva in privinta lor le-as suspenda pe toate i-as da pe toti afara si as alege oameni de rand cu perspective pe care sa ii duca mintea si sa punem impreuna tara pe picioare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Romania exista doar partide politicianiste, deci..nu ai in ce partid sa te inscrii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vlad Tepes

| Raniaa a răspuns:

Toti sunt o apa si-un pamant!

| VictorFenrir a răspuns:

PLM

| BOXINLION a răspuns:

Garda de fier.