| DaTRoll a întrebat:

De cate ori pot lua amenda pentru lipsa rovinietei intr-o luna daca trec in fiecare zi prin fata camerii?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti primi amenda o singura data dar, parerea mea, este sa ai rovinieta, iesi mai ieftin.

| DaTRoll explică (pentru Ioandelasal):

Stiu, dar din neatenție am mers din ianuarie pana in aprilie fara rovinieta si abia saptamana asta mi-a venit prima amemda

| Ioandelasal a răspuns (pentru DaTRoll):

Parca ai mai pus aceasta intrebare si ti-am raspuns, inclusiv ti-am citat prevederea legala.

| darrio2007 a răspuns (pentru Ioandelasal):

A uitat, ca si cu rovinieta.