| AlexDorinel a întrebat:

De ce Antena 3 și România TV tot critica vaccinarea? Știu ca-s posturi deținute de PSD, dar PSD azi a zis ca își vaccinează membrii cu a treia doza.

Deci pana la urma cum e?

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Stii prost. Si e can-can ce ZICE pesedeul...

| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca fanii lor sunt contra vaccinari.

| mi25 a răspuns:

Tu esti idiot? Unde ai vazut ca cele doua posturi critica vaccinarea?
Antenele sunt detinute de Voiculescu, care numai PSD-ist nu e, iar România TV este un canal de televiziune privat de știri din România, de orientare conservatoare și naționalistă. Este PSD partid conservator?
Mai invata istorie si politica, deoarece prosti ca tine lanseaza aberatii si cu vaccinurile si oamenii le cred.

| outsidethebox a răspuns:

Arata-mi un post care critica vaccinarea, te rog.

Răspuns utilizator avertizat
| outsidethebox a răspuns (pentru AlexDorinel):

Ok, deci invitatii isi spun parerea, insa nu cred ca AUR si membrii sa-i spun sa nu se vaccineze lumea!
Ce cred eu ca ar spune:
- vaccinarea sa NU fie obligatorie (avem acest drept inca, de a refuza, slava Domnului!)
- lumea sa fie corect informata INAINTE de vaccinare, pentru a lua fiecare o decizie fiind corect informat
Faptul ca exista DOAR o data pe săptămână spațiu si pentru astfel de invitati, arata ca NU EXISTA interesul pentru o adevărată DISCUȚIE pe teme legate de plusurile si minusurile vaccinarii anti COVID-19, ci se mimeaza.
Oricum, posturile vor $$$$$ de la "stat" iar moderatorii NU VOR sa plateasca amenzi de la CNA (alta belea!) pentru că un invitat contesta decizia si inteligenta cenusie a papusarilor planetei...