| anonim_4396 a întrebat:

De ce este Boc prim ministru?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Ca ii linge pantofii lui Basescu.Boc e un pitic si o sa se faca de ras prin toate tarile unde o sa calatoareasca.

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Din greseala.

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

asa a vrut base..scu.

| LuS[z] a răspuns:

De fapt nu este boc prim-mininistru ci baselu. da! ia intreaba u cine il considera pe boc prim-ministru? nimeni! el e doar marioneta lui baselu.

| KaTaLyN a răspuns:

Cel mai simplu... base e prezident si l-a propus p stolo tovarasu lui de suflet... din mom ce el a refuzat l-a pus p boc...aghiotantu lui...chiar trebuie sa n intrebi p noi?tongue