| AvalohAlyn a întrebat:

De ce in Galati e atat de prost si slab transportul in comun? Doar 15 troleibuze noi, in rest numai autobuze si tramvaie SH din Olanda si Cehia.Si mai e si biletul scump 2 lei fata de Bucuresti de exemplu.

1 răspuns:
| Kron5tadt a răspuns:

Pentru ca Galati nu face parte din Transilvania. Este un loc cu mentalitate turco-greceasca, unde toti se plang, dar nu vezi pe cineva luand atitudine ferma. Vorba aia... fiecare are viata pe care o merita.