| Ukaya a întrebat:

De ce iresponsabili ca arafat au inchis spitalele ptorice care nu e covid dar nu aproba carantina? o sa tina spitale inchise tot anul daca nu aproba carantina si o sa moara si ceilalti care n au covid din vina asta

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Arafat n-a inchis nici un spital, nici nu putea sa faca asta singur, de altfel nimeni n-a inchis spitale.
Doar ca unele spitale au fost transformate pentru bolnavii de Covid, pe masura ce a fost nevoie si astfel unii bolnavi au fost amanati la internare, nefiind locuri pentru ei.
P.S. Vad din ce in ce mai mult ca pui intrebari absolut puerile si fara nici o baza reala, se pare ca te-ai luat dupa alt utilizator care face la fel de cateva luni. Chiar ma intreb daca nu cumva sunteti aceeasi persoana.

| Ukaya explică (pentru Ioandelasal):

Ma intelegi gresit eu sustin sa se inchida acum internarea cum a zis el fiindca e o criza covid dar tot el a votat azi impotriva carantina in Bucuresti cand e clar ca altfel nu avem nici o sansa