| adriana1991 a întrebat:

De ce judetele din regiunea Moldovei sunt cele mai sarace si cele din Transilvania au o situatie mai buna?

5 răspunsuri:
| vladionut94 a răspuns:

Pentru ca sunt lenesi si le-au placut sa frece menta in comparatie cu ardeleni care au fost sub ocupatie maghiara nau stat ps: ma bucur ca sunt din cluj si nu as vrea sa vizitez niciodata moldova o adunatura de betivi si violatori in special in Vaslui rolling on the floor)

| Cσcσ a răspuns (pentru vladionut94):

laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru vladionut94):

Ce legătură are Vasluiul cu Moldova? De unde sti ca Moldova e ''O adunatura de betivi si violatori''?

| vladionut94 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca te referi la moldova de peste prut nu are nici o legatura dar daca stii putina geografie o sa stii ca vasluiu se afla in moldova judet cu cel mai mare prag de saracie lucie din U.E ps: si de unde stiu de la stiri

| anonim_4396 a răspuns (pentru vladionut94):

Norocul meu ca sunt din Bucovina.rolling on the floor