| Anomim2025 a întrebat:

De ce Klaus Iohannis este atât de slab mediatizat? Știu că Traian Băsescu când era Președinte zi de zi apărea la știri.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca Iohannis isi vede de treaba lui si anume relatiile externe. Poate ar fi mai bine sa isi mai faca simtita prezenta si in fara guvernului

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este alegerea Presedintelui sa nu apara toata ziua la televizor. Fii sigur ca daca ar vrea ar putea apare in fiecare zi.

| Bondarel99 a răspuns:

Și eu ma întreb.
Deja nu mai stârnești nicio reacție laughing
Dar adevarul e ca el are și fata de președinte, adică e prezentabil, nu ti-e Rușine cu el. Pe când celălalt...

| SonicAndrei a răspuns:

Pentru că televiziunile prezintă doar prostiile şi lucrurile rele care se întâmplă în țară. Nu spun că e un lucru rău, dar ar trebui să dea mai mult exemple pozitive decât exemple negative.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Poate nu isi doreste acest lucru.Si nu cred ca ti-ar face placere sa-l asculti spunând ceva ce nu ne starneste interes:/