| samael666 a întrebat:

De ce majoritatea europenilor ne eticheteaza ca fiind tigani?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai fost vreodata in Paris? Madrid? Milano? Londra?
Oare toti tiganii aia de cersesc pe strada si agreseaza turisti si localnici ce nationalitate or avea? Oare cand tu ca francez ii vezi toata ziua prin tara ta cerand bani, iar pe medicii romanai care profeseaza acolo, pe inginerii romanai care profeseaza acolo, pe muncitorii cinstiti din constructii samd nu ii vezi, nu ii auzi ca ei isi vad de treaba lor, ce ai sa crezi despre Romania?

Răspuns utilizator avertizat
| samael666 explică (pentru suntserios):

Corect,am vrut doar sa vad pozitia voastra de romulani ce sunteti,adica muti si fricosi,oare ne mai trebuie un Maresal Antonescu sa ne scape de ei sau legi? legile ii protejeaza,ei nu sunt obligati sa munceasca,doar sa fure si sa talhareasca, iar legile noastre crestine(cretine), ii protejeaza, de munca fortata au avut parte doar spuma inteligentei romanesti postbelica(vezi canalul, etc)

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru AlexDorinel):

Da, e urat Parisul.
Nu ma mai duc acolo.
Urmatoare vacanta la Calarasi o fac

| samael666 explică (pentru suntserios):

Am fost demult la Paris, exceptand tiganii si negrii, care nu-s mai departe de tiganii romulani, este superb Parisul

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca ne credem mari tepari si mari smecheri. E caracterul romanesc, oriunde merge romanul si oricat castiga el tot vrea sa dea tepe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Deoarece, datorită țiganilor am devenit "țiganizati" ( dacă te uiți la secțiunea de trending de pe YouTube, vei înțelege! )

Nu țiganii preiau cultura și obiceiurile noastre, ci din păcate noi ajungem să le imităm " cultura "!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună din nou.

Poftim, aici, cultură!

https://youtu.be/ZDQtqqfgwf0

https://youtu.be/4Agv6OxyxFE

Mai era unul cu o țigancă foarte simpatică care explica de ce coronavirusul nu se leagă și de rasa țigănească (cică ei mai mănâncă și mortăciuni, deci sunt imuni ). happy
Era denumit pe YouTube ceva în genul "ni se întorc valorile acasă".