| anonim_4396 a întrebat:

De Ce Nimeni nu vrea sa inteleaga Ca Doar Monarhia Mai poate Salva Romania Eu Sunt Ferm Convins ca Doar Monarhia Mai poate Salva RomaniA~~~

Deci Singura Nooastra Salvare Este MOnArHiA!
Nu uitati ~~~Monarhia~~~ Salveaza~~~ Romania~~~

11 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Cum nimeni? Uite, eu inteleg, cred si eu ca si tine ca una din variante poate fi monarhia. Nu pentru imaginea ei in lume, nu prin faptul ca ne va lumina, ci prin faptul ca astfel am putea avea in frunte un model, in inflatia asta de contramodele.

| Flav a răspuns:

Tu esti fratele user-ului Galamaz sau chiar el?

| VadTot a răspuns (pentru Flav):

Geamanul laughing)

| Trolli a răspuns:

Tin sa te contrazic, criogenia salveaza Romania.
http://www.youtube.com/watch?v=9DAyfJOhCC0

| iEmonel a răspuns:

Doar disparitia noastra ne mai poate salva.

| VadTot a răspuns (pentru iEmonel):

Pai Hai sa ne Sinucidem cu toti Ce zici?
Tu asa Crezi ca Dincolo este mai bine Daca nimeresti cine stie unde?laughing)Ce te faci?

| evostyle7 a răspuns (pentru VadTot):

Degeaba schimbi o forma de guvernamant cat timp insasi mentalitatea e gresita si bolnava.

| Amorezatul a răspuns (pentru evostyle7):

Corect!

| VadTot a răspuns (pentru evostyle7):

Pai prin schimbare formei de guvernamant se va schimba si mentalitatea noastra Care de 20 si ceva de ani incoace sa imbolnavit aproape de tot...

| THCC a răspuns:

Argumenteaza de ce doar monarhia mai poate salva Romania.

| VadTot a răspuns (pentru THCC):

Pentru ca Doar ei Mai Au o imagine Frumoasa in Europa si in lume Sunt ferm convins ca si noi ca oameni ne vom putea schimba Daca Ar veni sa condduca Romania!~~~Sunt Ferm convins ca Sar Schimba Multe ~~Iar primul lucru care ar trebui sa se schimbe este mentalitatea noastra de Roman Pribegit"De atitea Greutati!~~Nu zic ca gata va Curge lapte si miere in robinete dar in timp totul va fi altfel Soarele va Straluci altfel Deasupra noastra!~~Acum Traim intr o eclipsa totala de soare intr un intuneric profund~~Deci Doar Monarhia Ne Va Schimba Viata si ne va lumina Sufletele!~~