| AlexDorinel a întrebat:

De ce se spune ca Romania nu a evoluat deloc in ultimii 30 si ceva de ani?

Uitati-va la asta:https://www.youtube.com/watch?v=ke7LKHySVec

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si tu chiar crezi asta?
Compara situatia din 1991 cu situatia de astazi si o sa vezi ca ce se spune nu este adevarat.

| UnOmAnonim a răspuns:

Dacă prin evoluție înțelegi roșii din Polonia, atunci da.

Răspuns utilizator avertizat
| UnOmAnonim a răspuns (pentru AlexDorinel):

Mai bine ca nu te-ai prins

| acerr a răspuns:

EVOLUARE INSEAMANA civilizatie, bunastare ..sa mergi in sus, cat mai sus

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Asa a vrut Dumnezeu. Biblia descrie realitatea foarte clar https://www.youtube.com/watch?v=Ba13QblV_6U&ab_channel=B.U.G.Mafia

| Xela90 a răspuns:

Hmmm, ce ciudat după mine ar fi unele care îmi place dar unele nu îmi place decorațiuni structuri etc, sunt multe schimbări dar s-a evoluat prin prostie dar puțină inteligență și bunătate așa e după mine.

| kr.mdy a răspuns:

Evolutia buna vine in timp, in ani, noi vom fi in urma mereu fata de alte state, ca de..ne am nascut in Romania, putea fi si mai rau.