| AlexDorinel a întrebat:

De ce tarile est europene au asa mare numărul de sinucideri/100.000 loc?

Adică tarile astea de **** unde batranii au putere mai mare decât tinerii.

În tarile sărace e mai mare numărul de sinucideri

Deci asta rezulta ca tarile unde batranii au putere sunt sarace. Deci în toată lumea bătrânii trebuie dați afara din functii ca să eradicăm saracia.

E adevărat?

17 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Raspunsul la intrebarea ta e simplu si anume trebuia sa-ti dai seama, nr mai mare de suiciduri e in est pentru ca viata e mai grea si unii nu mai suporta.

| gabicoo a răspuns:

Dorineleeeeee! De ce nu ne faci o bucurie?
Lasăneeeeeee! Că ne plictisești!

| danbnz a răspuns (pentru gabicoo):

Daca te plictiseste de ce raspunzi?
Nu e mai usor sa ignori astfel de intrebari?

| RAY a răspuns (pentru gabicoo):

Felicitari pentru raspuns

| Lukasssz a răspuns:

Numarul mare de sinucideri e din cauza saraciei...
Batranii ar trebui sa fie dati afara din functii si sa isi manance pensia, posturile ar trebui date tinerilor.

Răspuns utilizator avertizat
| Wr3nch a răspuns (pentru AlexDorinel):

'''unde batranii au putere mai mare decât tinerii.
'' ce putere au lol. Peste jumate au pensie de mizerie.

| danbnz a răspuns (pentru AlexDorinel):

"...Deci asta rezulta ca tarile unde batranii au putere sunt sarace..."
Really?
Pe asta de unde ai scos-o?
Daca tot faci astfel de afirmatii da si o sursa.

Tot vad ca ai ceva cu batranii...
Ai parinti sau bunici?
Pe tine cine mm crezi ca te-a crescut?

Răspuns utilizator avertizat
| danbnz a răspuns (pentru AlexDorinel):

Esti mai prost decat credeam...
Mars la scoala... sau la biblioteca.

Răspuns utilizator avertizat
| danbnz a răspuns (pentru AlexDorinel):

De ce trebuie sa mergi la scoala sau biblioteca?
Esti prost informat.
Tocmai de asta.

| Wr3nch a răspuns (pentru AlexDorinel):

Nu stiu dorinele, poate pentru ca is 5 milioane de pensionari? Doar pentru ca 1 milion is bazati, nu inseamna ca toti se lafaie in lux.

Răspuns utilizator avertizat
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Pentru că lumea e condusă de necuratul.

| chuckmanson a răspuns:

Dorinele, când vei înceta să trolezi? Serios, fac pariu că dacă bunică-ta ți-ar vedea postările te-ar bate cu bastonul la c*r până n-ai mai fi în stare să stai pe el o lună! rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat