| Lumei_Ghita_1987 a întrebat:

De cine credeti ca este condusa romania cu adevarat?

6 răspunsuri:
| wintermee11 a răspuns:

Acum la ora la care vorbim, Romania este condusa de baietii (nu putini la numar)care au investit in basescu si-n campaniile lui electorale.Global vorbind, Romania este condusa de licurici.suntem o anexa la casa alba sau ceva.parerea mea.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De urmasii alora care au venit sa instaureze comunismul in Romania dupa razboi (rusi, evrei)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De moroni.

| Dicanul a răspuns:

De evrei.

| Lumei_Ghita_1987 explică:

DE George Soros (György Schwartz,[2] [3] n. 12 august 1930, Budapesta, Ungaria) este un economist, om de afaceri miliardar american originar din Ungaria.

| Lumei_Ghita_1987 explică:

PSD şi PRM sfătuiţi de evrei din USA şi Israel pierd alegerile (2000)