| mariusnicol07 a întrebat:

De revelion am dat petrecere la mine la apartament si un prieten a consumat mai mult alcool si a aruncat 1 sticla si un pahar pe geam iar niste vecinii am auzit ca a chemat politia. politia a ajuns s-a uitat 2 minute si a plecat.se poate sa-mi fi dat amenda prin posta sau altceva ca mi-a venit o hartie de la posta incercuit cuvantul recomandata.sau se poate sa fie alocatia surorii mele?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca vroiau sa te amendeze ti-ar fi batut la usa si te-ar fi identificat pe tine sau pe prietenul care a aruncat sticla, asa ca nu o sa fii amendat, precis este vorba de altceva.