| Feyenooord666666 a întrebat:

De unde pot face rost de Adeverinta stagiu cotizare CAS pentru un loc nou de munca?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai mai lucrat/lucrezi solicita adeverinta de la vechiul/actualul loc de munca.

1 răspuns:
| octav005 a răspuns:

De la ANAF. trebuie sa iti faci cont pe SPV ( spatiu privat virtual) si in termen de 10 zile lucratoare, te duci la sediu de sector de unde faci parte si trebuie sa iti confirme acel cont, inregistrarea se face prima data printr-un cont de email, apoi mergi la ei la sediu,