| Addaa1998 a întrebat:

Deja dupa atatea informatii..chiar va fi cel de al treilea razboi mondial? La ce ne putem astepta? Numai la asta ma gandesc. Oare ce se va intampla? :O

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de america rusia si restul, daca se va incepe va fi sfarsitul pamantului. cand o sa inceapa bombele nucleare sa cada din cer o sa crapam toti. imagineazati daca numai un submarin rus, are 200 de bombe de 5 ori mai puternice ca cea de la hirosima si numai 1 care explodeaza jumatate de planeta, imagineazati americanii.

| HeRmeSs a răspuns:

Va fi. Avand in vedere ca cei mai buni lunetisti din lume provin din Rusia...o sa fie greu razboiul.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru HeRmeSs):

Serios? Chiar crezi că dacă va începe un al treilea război mondial vor mai exista în război lunetiști? Dacă va începe se vor folosii viruși, atacuri cibernetice, bombe nucleare, etc. Suntem în secolul XXI, tehnologia a avansat.

| HeRmeSs a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Crezi ca un virus e atat de puternic? NSA e pregatita pentru orice atac cibernetic.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru HeRmeSs):

Da, este, în momentul ăsta sunt boli fără tratament deșii există de atâta timp boala respectivă. Dacă se crează un nou virus și se împrăștie, îți dai seama că va dura destul de mult până se face antidotul? Fi serios, chiar și un român a spart baza de date NASA... chiar crezi că la ruși le-ar fi așa greu? Sau invers.

| HeRmeSs a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Credeam ca vorbesti despre un virus informatic...(nu NASA ci NSA). Stiu de Iceman.

| DarkFaust a răspuns:

Nu va exista niciun razboi mondial pentru ca gandeste-te ca toata lumea va pierde, multa lume va muri si nimeni nu vrea sa isi asume riscuri...Totul era legat de Crimeea si de altele insa nu va fi un razboi!happyPace!