supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Dumitru Buzatu, presedinte PSD Vaslui, a intrat in direct la Antena 3 beat mort. Ce parere aveti? laughing))))))

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Trebuia sa isi faca curaj, nu? In plus, era la Antena 3, nu e era in vreun loc pretentios. Iar al treilea element, trebuia cumva sa ii faca sa se simta reprezentati si pe somerii din mediul rural, votanti si membrii PSD, din judetul Vaslui. Avand in vedere aceste trei circumstante, cred ca s-a adecvat binisor.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mi se pare corect.
Omul isi reprezinta electoratul cu brio.
Electoratul trebuie sa se regaseasca in cei pe care ii voteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce caută acolo?

| Lucian4 a răspuns:

In primul rand nu conteaza numele televiziunii (toti sunt din mass-media). daca esti beat nu e obligatoriu sa raspunzi la telefon indiferent cine suna, mai ales cand reprezinti cetatenii

| Lucian4 a răspuns:

In al 2 rand poti fi santajat beat fiind