| Bariel a întrebat:

Dupa chestiunea cu conflictul dintre Rusia si Ucraina, in cazul declansarii unui razboi, cetatenii Romaniei vor fi obligati sa se macelareasca cu rusii chiar daca nu au nici un interes in aceasta activitate destructiva?

30 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ucraina nu face parte din NATO asa ca Romania nu ar fi obligata si nici n-ar intra in razboi cu Rusia pentru Ucraina.

| Frank51 a răspuns:

Eu credeam că vă plac jocurile video, aveți ocazia să jucați cu adevărat acum, este mult mai palpitant din punctul meu de vedere, și măcar există și un scop măreț, protejarea patriei.

| Brizbriz a răspuns:

NU
daaaaar, daca POTAILE bolsevice pun un singur deget de la picior pe teritoriul Romaniei, eu PERSONAL, care sunt o otreapa lenesa si care sta numai in casa, o sa ies (din casa) si o sa incerc cu tot dinadinsul sa omor BOLSEVICI NENOROCITI
oricat de putina rezistenta o sa fiu in stare sa rezist, inca o invazie BOLSEVICA in care soviet RAPE ARMY (nu, nu red army ci RAPE ARMY) nu o sa mai tolerez, adica rusii nu o sa mai vina la mine in tara si sa

VIOLEZE SI OMOARE pe cine au ei chef, asa cum AU FACUT DUPA AL DOILEA RAZBEL MONDIAL

NU imi cer scuze pentru caps, stiu ca sunt naspa, dar urasc ideea de rusi in Romania asa de rau ca NU IMI CER SCUZE!

iar, dupa atatea romane de Sven Hassel, cu multa dedicatie la rusi:
Io b tvoiu mati!

| 1997onur a răspuns (pentru Brizbriz):

Așa te vreau respect cu adevărat

| Brizbriz a răspuns (pentru 1997onur):

/bow

| Bula a răspuns (pentru Brizbriz):

Macar cu prastie stii sa tragi? laughing

| Brizbriz a răspuns (pentru Bula):

Nope, dar stiu sa dau cu pietre big grin
ti-ar place sa fii rus si sa capeti un bolovan "mic" chiar intre ochi?
ce zici?!?

iar apoi sa ma arestezi... aaaa, poate nu stiu sa trag cu prastia, dar stiu sa ii dau unui bolsevic, un genunchi mic in bijiuteriile de familie, unul mic... RAUUUU
urmat de o lovitura de frunte intre ochi... "natural way" big grin

| Bariel explică (pentru Brizbriz):

Regret sa ti stric fanteziile dar realist find, cel mai probabil o sa mori fara a apuca sa atingi vre un rus, asta in caz ca nu se decid bolsevnicii sa te faca sclava de razboi urmand sa te faca posta zi de zi

| 1997onur a răspuns (pentru Brizbriz):

Bafta mf toxic kid laughing)

| Bula a răspuns (pentru Brizbriz):

Te ar saluta cu Kalasnikov.
In plin.

| Brizbriz a răspuns (pentru Bula):

I'm one with the Force, the Force is with me big grin

| Brizbriz a răspuns (pentru 1997onur):

Merci

| Bula a răspuns (pentru Brizbriz):

Force of Rabbit big grin

| Brizbriz a răspuns (pentru Bariel):

Nu stii cine sunt si de ce sunt capabil, poate ma aberez putin aici, dar nu inseamna ca intr-o situatie reala o sa ma arunc inainte cu capul adanc infipt in... stii tu unde
dar lasa-ma sa iti demonstrez:
prima si cea mai importanta regula intr-un razboi asimetric (guerila) este sa NU lupti niciodata, decat daca esti ABSOLUT sigur ca o sa castigi

| Brizbriz a răspuns (pentru Bula):

SForta (versiunea fortei din Space Balls) rolling on the floor

| 1997onur a răspuns (pentru Brizbriz):

Ok kid.-.

| Brizbriz a răspuns (pentru 1997onur):

Thanks daddy

| 1997onur a răspuns (pentru Brizbriz):

Nu sunt tatăl tău -_-

| Brizbriz a răspuns (pentru 1997onur):

Nici eu nu sunt nici un kid
dar nimeni nu e perfect tongue

| Koneic a răspuns (pentru Brizbriz):

❌NU❌
daaaaar? daca POTAILE? ️bolșevice⚒️ pun un singur deget? de la picior? pe teritoriul? ️ Romaniei?, eu? PERSONAL?, care sunt o otreapa lenesa? si care sta? numai in casa? ️, o sa ies➡️ (din casa? ️) si o sa incerc? cu tot dinadinsul? sa omor? ️BOLSEVICI⚒️ NENOROCITI? ️
oricat de putina? rezistenta⛔ o sa fiu? in stare sa? rezist,? inca o ♿♿♿invazie? ️BOLSEVICA⚒️ in care? soviet RAPE? ARMY? (nu❌, nu❌ red? army? ci RAPE? ARMY?) nu❌ o sa mai tolerez?, adica rusii? nu❌ o sa mai vina⬅️ la mine? in tara? si sa

VIOLEZE? SI OMOARE? pe cine au ei chef?, asa cum? AU FACUT DUPA AL DOILEA2️⃣ RAZBEL? MONDIAL?

NU❌ imi cer? scuze? pentru caps?, stiu?‍? ca sunt naspa?, dar urasc? ideea? de rusi? in Romania? asa de rau? ca NU❌ IMI❌ CER ❌SCUZE!❌

iar, dupa atatea romane? de Sven? Hassel?, cu multa? dedicatie? la rusi?:
Io? b tvoiu? mati!?‍?

| Brizbriz a răspuns (pentru Koneic):

Poti sa scrii cu toti dintii in acelasi timp? big grin

| 1997onur a răspuns:

Un aka 47 si jb cu zahăr pudra niciun Rus nenorocit nu va supraviețui -_-

| 1997onur a răspuns:

Nu am înjurat laughing) mf însemna altceva laughing)

| chuckmanson a răspuns:

Cum să nu, merg eu direct pe front și împușc toți rușii, le-o trag în dos de nu se văd, le iau capetele să vezi, că fac mai ceva ca Dani Mocanu să vedeți, le scot ochii cu un băț cu că.cat pă el și după cânt noi suntem români, nici nu știți voi ce patriot sunt eu rolling on the floorrolling on the floor
Acum serios vorbind, șansele ca Putin să fie așa prost să înceapă război sunt mici, șansele să ajungem să fim și noi implicați sunt și mai mici și șansele să înceapă să recruteze civili sunt și mai mici.
Figure it out!

| slayer09 a răspuns:

La cat Medal of Honor am jucat...sunt apt sa fiu in prima linielaughing

| Hutzy95 a răspuns:

Daca România întors în război nu e de bine. La cum merge treaba în tara mare lucru sa nu oblige pe toți tinerii peste 18 ani sa se înroleze în armată indiferent dacă e apt sau inapt pentru a face serviciul militar. Dacă se ivește un război tinerii cred că o sa facă 2 săptămâni instrucție și apoi trimiși la război în prima linie. Nu cred eu că războiul va fi pentru apărarea țării noastre.

| scp3008 a răspuns:

Nu, Daca va fi vreun conflict cel mai probabil se va desfasura ca ca cazul Crimeei. O anexarea rapida urmata de un referendrum, unde populatia locala va vota favorabil pentru unirea cu Rusia.

| CtBogdan a răspuns:

Pe mine ma incanta gandul la razboi.
Daca mor no sa-mi para rau ca eu deja nu am o viata.
In plus, imi tremura sufletul de fericire la gandul ca voi putea comite crime de razboi.

| Bariel explică (pentru CtBogdan):

Vezi numa' sa nu i omori pe ai nostri happy ca suntem putini

| AnaNoa a răspuns:

In cazul in care o să fie un măcel și NATO își face treabă doar o să fim luați într-un fel de izolare de către armată și trupele străine, daca o să aibă nevoie de soldați o să facă anunțată chestiunea asta