| Ukaya a întrebat:

E adevarat ca Uniunea Europeana a interzis carantina in Romania ca sa fim noi grupul de test nevaccinat in comparatie cu grupul vaccinat?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu e adevarat. Ai vreun link unde ai citit asta? Sau crezi in tot ce citesti?

| mihai69 a răspuns:

Nu a interzis nimeni carantina în România, cu atât mai puțin UE.
Ești troll rusnac de răspândești astfel de fake news?

| Ukaya explică (pentru mihai69):

Pai am citit o teorie azi ca noi suntem ceva grup de control ca sa vada toti ce patesti daca nu te vaccinezi

| Ukaya explică (pentru mihai69):

Eu vreau vaccinare fortata si carantina dura pana dupa revelion

| suntserios a răspuns (pentru Ukaya):

Nu ai inteles absolut nimic din ce ai citit si poluezi netul cu rahaturi.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Ukaya):

Ai citit dar nu ai inteles...

| mihai69 a răspuns (pentru Ukaya):

Citești dar nu pricepi ceea ce citești; știi cum se cheamă asta?

| mihai69 a răspuns (pentru Ukaya):

Și eu vreau teraformarea planetei Marte și mutarea tuturor inculților acolo, ca să nu ajungem aici ca în filmul "Idiocracy".

Răspuns utilizator avertizat