| anonim_4396 a întrebat:

E ilegal sa porti un tricou cu Napoleon in Romania? Dar in Franta?

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu este ilegal. Doar simbolurile fasciste sunt ilegale.

| Clorox a răspuns:

Nu este, funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Napoleon a fost unul dintre cei mai mari lideri militari din istoria lumii.Nu un criminal ca hitler sau stalin.
Deci poarta linistit cate tricouri vrei cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce ar fi ilegal? Nu, nu e

| Daniel2836 a răspuns:

Salut AufdemPferdShooter,
Nu este ilegal să porți un tricou în România, Franța sau alte țări ale lumii, deoarece acest Conducător Napoleon nu a făcut rău și a fost foarte patriotic cu țara lui.

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Este legal.

| Happy33 a răspuns:

Sa porti un tricou, nu e ilegal. Funda? te rog...

| CiocanN a răspuns:

Este legal sa poți tricouri la limita decentei sau cenzurate și tricouri cu marijuana sau mai știu eu. Oare este ilegal sa porti tricou cu portretul unui fost conducător?
Poarta.l liniștit!

| stelian2000 a răspuns:

Nu! Napoleon este considerat erou de catre francezi si ei merg la mormantul lui care e o atractie turistica. Romanii nu au nici o treaba cu el.