| AvalohAlyn a întrebat:

E legal sa dai sfaturi medicale gratis în România nefiind medic așa că pe TPU dar pe Facebook,blog,site-uri,forumuri etc
Din cărți bestseller de sănătate scrise de doctori nutriționiști,psihologi, terapeuți etc
De ex sa recomanzi un supliment alimentar unui om sau mai multor oameni

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Dar sigur, iar daca esti informat, cu atat mai bine!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

A cata intrebare de acest gen este? Chiar n-ai retinut ca este legal, daca indici sursele.
P.S. Vad ca ti-ai schimbat numele de utilizator dar repeti intrebari anterioare.