| LanoDeljek a întrebat:

Este interzisa(legal) accesarea Deep Weeb? si a siteuri-lor din cadrul acestuia?

3 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Chiar daca ar fi interzis acest lucru, de ce te-ar interesa? Cum ar putea cineva sa afle ce faci tu acolo? Asta este si ideea cu deep/dark web.

| pufulescu a răspuns:

Interzis sa intri acolo nu este, cum nu e interzis sa intri pe nici un site de pe internet. Problema e ce descarci sau ce cumperi de acolo. Atunci intervin belele!

| eXtremeAdy a răspuns:

Nu ti-as recomanda, exista pericolul de a te infecta sau sa-ti fie dezvaluita adresa ip, mare grija, pe acolo isi fac veacul cei mai urati hackeri, urati pentru ca sunt avansati, dar fac lucruri rele, ar mai fi si altele de zis