| Demeister a întrebat:

Este mai bine să locuieşti într-o vilă luxoasă sau într-un apartament luxos?

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

O vila luxoasa. Un apartament oricat de luxos ar fi ramane un apartament. Tot te inunda vecinul, tot se trezeste unul sa dea gauri cu bormasina, tot bat altii covoarele, mai striga unul altul.
La casa ai teren (poti sa faci u gratar, sa pui o floare, sa faci plaja etc), ai mai multa liniste si intimitate, ai mai mult spatiu si mai multe incaperi.

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este perfect big grin

| BlackAngel29 a răspuns:

O vila luxoasa Deoarece ai mai multe sanse de relaxare