| daisyxmilk a întrebat:

Eu am 17 ani aproape și iubitul meu are 28 de ani. Are ceva dacă mă mut cu el la 18 ani? happy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nici o problema legala, problema este daca iti poti asigura intretinerea si scolarizarea sau daca ti-o asigura el si daca are intentii serioase sau numai de sex.

| daisyxmilk explică (pentru Ioandelasal):

Sunt în Ciudad de Mexico, Cancun și am cu ce să mă întrețin. După ce fac 18 ani mă mut cu el în România. happy

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este o diferenta mare de varsta intre voi, cel mai bine cauta ti pe cineva de varsta ta sau cu un an.doi mai mare nu cu zece

| daisyxmilk explică (pentru CristiDinBucuresti):

Noi ne înțelegem perfect, luna viitoare pe 9 fac 17 ani. Tocmai la anul pe 9 noiembrie fac 18 ani. În Mai termin liceul. happy