| asexuall a întrebat:

Exista in Romania o organizatie care ofera consiliere psihologica gratuita, victimelor abuzurilor sexuale/violurilor? Sau mai exact in Oradea
Va multumesc! Costa prea mult sa merg pe bani la psiholog...

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Fix în Oradea nu este însă este în Timişoara.
Asociaţia pentru Promovarea Femeii se numeşte şi îi găseşti pe strada Letea nr. 46. (telefon: 0256293183)

| ShowTim3 a răspuns:

Da,nu stiu cum se numeste, consulta un avocat, sau du-te la o manastire o perioada 1-2 luni, Succes

| Adi2ro a răspuns:

Poti incerca o biserica penticostala si sa vorbesti cu pastorul (preotul). Au si consilieri destul de buni.
Biserica Penticostala Filadelfia Strada Ana Ipătescu, Oradea - 0259 417 531
Biserica Penticostala Betel - Strada Alexandru Vlahuţă, Oradea
Biserica Penticostala Tabor - Strada Meiului, Oradea

| mikilaina a răspuns:

Buna ziua,
Poti opta pentru consiliere psihologica online, costurile sunt mult mai reduse iar efectele si beneficiile sunt aceleasi. Iti recomand sa accesezi www.topexperti.ro - platforma de comunicare care ofera consiliere psihologica online. Este test si verficiat de mine si functioneaza;) Iti doresc multa sanatate si liniste interioara