| bbbxxx a întrebat:

Exista limite referitoare la ora la care se poate iesi afara pentru realizarea de activitate fizica individuala folosind declaratia?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti iesi intre orele 6-22 si nu este nevoie de declaratie pentru aceasta, activitatea trebuind sa fie efectuata in jurul locuintei.

| AlexMh a răspuns (pentru Ioandelasal):

Este nevoie de declaratie si daca te duci pana la magazin la coltul blocului... sa nu dam informatii false, pe banii lui, totusi... mai ales ca nu stiu cum sa faca sa ne amendeze cu orice ocazie pe care o prind. Amendeaza ei si cu motive bine intemeiate dar fara. Acum e momentul lor de glorie.

| oz_1736 a răspuns:

Stiam ca dupa ora 22 este interzis, doar daca este ceva urgentpoti iesi dar cu hartie