| danny1996 a întrebat:

Exista vreo metoda prin care pot folosi bonuri de masa care au expirat la 31.12. 2016 pe undeva?

6 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu mai sunt de folos daca sunt expirata dupa data inscrisa pe tichetul de masa! Trebuia sa verifici tichetele inainte de expirare si sa cheltui pe toate la cumparaturile de revelion!

| vocea a răspuns:

Nu le mai poti folosi daca sunt expirate.

| Gonrax a răspuns:

Ce întrebare e asta? Crezi că oamenii care acceptă bonuri sunt proști?

| tpuuser999 a răspuns:

Nu stiu daca imi amintesc corect, dar la unele firme se pot schimba bonurile expirate pana prin luna Februarie. Daca te intelgi bine cu secretarele, poti sa intrebi si sa le rogi frumos...

| BlankyFOXy a răspuns:

NU

| Infamous26 a răspuns:

Din pacate nu