| tonyc7 a întrebat:

Exista vreo posibilitate de a afla numele unei persoane doar pe baza nr-ului de la masina? (Exclusa varianta prin intermediul politiei pentru ca nu a facut nimic ilegal).

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din fericire nu

| mihai69 a răspuns:

Nu.

| Werrich a răspuns:

Da, dar nu metoda legala

| DaniTDCI a răspuns:

Salut, nu ai cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebi vecinii daca stai in zona. Babutele ar trebui sa stie pe toata lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numa dacă ar fi din oraș cu tine, eventual un oraș mic și să te pui să cauți pe Facebook sau Instagram prin prietenii prietenilor pretenilor prietenilor laughing te-ai prins tu, si să aibă poze si cu masina