| KiszMy a întrebat:

Expertiza grafologică a unei declarații olografe poate suspenda efectuarea unei expertize de altă natură? De exemplu, cazul în care declarația olografă este singura probă care atestă săvârșirea faptei de către suspect/inculpat iar pe baza acesteia se solicită expertizarea psihiatrică a suspectului/inculpatului.

1 răspuns:
| TheCritic a răspuns:

Cred că utilizatorul @Ioandelasal ar putea să îți dea un răspuns concret la această nedumerire în caz că nu ai rezolvat deja. Scrie-i în privat. Numai bine!