| Flar3 a întrebat:

Foarte probabil este faptul ca ati auzit și voi despre știrea asta: Șobolani într-un supermarket...UAU! Deci București-ul este un oraș frumos, ma rog a fost, acum s-au adunat toți țiganii. Treaba e ca și Armand încurcă tot prin sectorul 1 al capitalei, in care chiar ea este primărita. Este posibil ca aceasta sa fie înlăturată? Dacă nu acum, anul viitor? Cu toții știm ca foarte multe controverse, se trag de la dna. Armand. Nimeni nu se implica, cum o dat Dumnezău asa rămâne... Voi credeți ca unii vor ajunge într-un punct ca să le ajungă în casa unor politicieni cunoscuți? Nu zic de rău, îmi spun doar părerea(P. S. Am 13 ani jumate)

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce a incurcat Armand in sectorul 1? Poti sa ne explici cu ceva detalii? Si nu zi de chestia cu gunoiul ca sunt absolut sigur ca nu ai inteles despre ce e vorba. Deci?

| Zuzu1991 a răspuns:

"București-ul este un oraș frumos"
de cand?!? am fost prea beat intre timp?!?
daca nu esti turist bogat care vine si sta la Intercontinental si viziteaza numai chestiile care arata bine si dupa 2 zile pleaca, atunci Bucurestiul e o GAURA... metroul e de rahat, este supra-aglomerat (printre cele mai dense populatii intr-o capitala din lume), traficul e o nenorocire, nenorocita, chiar dupa marirea serioasa a strazilor (P-ta Sudului de ex.), etc.

| suntserios a răspuns (pentru Zuzu1991):

Ehh, hai sa ne linistitm. Nu suntem nici in top 10 capitale cu densitate mare iar metroul e decent comparativ cu multe alte tari.

| dinaprilie a răspuns:

Inpresionant pentru 13 ani jumate. Ca si apostrof la ce ai enuntat mai sus vreau sa-ti amintesc ca primarul are o putere "limitata" in luarea deciziilor. In fapt primaria este condusa de "echipa" de consilieri ( ei sunt cei care voteaza ce si cum se face ). Nu uita sa te distrezi ca beleaua vine singura.

| Hurin a răspuns:

In Bucuresti e ca la tara, tarani pe ulita, carute din 2000 si sobolani in hambar rolling on the floor

Taranii de oras sunt mult mai periculosi ca aia din afara