| AvalohAlyn a întrebat:

Folositi transportul in comun? Autobuze sau tramvaie? Sunteti multumiti de conditiile societatii voastre de transport? Sunt mijliace de transport noi?

1 răspuns:
| Lucy105 a răspuns:

Da, folosesc mijloacele de transport in comun. Nu ma pot plânge de ele, însă e clar ca unele autobuze, troilebuze etc. Nu vin prea des...
Însă, ce e drept, merita sa mergi cu mijloacele de transport in comun, deoarece poluarea e mai mica ( iar noi, oamenii, poluam destul de mult, oricum ).