| vinoACASAcuMINE a întrebat:

FUNDA! Buna TPU. Stiu ca in Germania Nazista persoanele blonde cu ochi albsatri erau superioare. Totusi, intrebarea mea e > In Spania falangista era acelasi lucru? Latinii erau superiori?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu erau deloc superioare, Asa le placea lor sa creada. Erau o minoritate blonzii cu ochi albastrii, abino laughing

22 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Persoanele blonde cu ochi albsatrii sunt in partea nordica a europei si sunt mutati genetice, nimic deosebit din contra sunt dezavantajate fata de o persoana cu ochii caprui, nu exista latini, toti am fugit din africa de bine ce ne era

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

straight face deci sunt o mutație...
Crudul adevăr.

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Si cromozonul y este o mutatie, barbati sunt o eroare genetica

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Suntem cu toții mutanți...
Ma simt puțin mai happy happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Spania nu a fost propaganda extinsa pe tema asta Si in Germania erau superioare mai mult ca "propaganda"
Sa nu uitam Leo Franco dictatorul Spaniei avea inaltimea de 1, 60
https://www.imdb.com/name/nm0290542/bio

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Sper ca nu esti mutanta virtuala

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Cine știe...

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Sper ca nu esti acel user

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Și dacă as fi, m-ai mai iubi?!?

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Dupa ce ca e tiganca mai e si din Vaslui, niciodata

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

broken heart
Ce uraaaaaat

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Si are si un limbaj de https://www.youtube.com/watch?v=pNqfgi53COA

| doctorandus a răspuns:

Nici macar liderii nazisti nu erau toti blonzi cu ochi albastri. De ex. Hitler nu era blond.

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Și tu ești ala care în loc sa ignore, se implica și încurajează indirect.

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Sunt un dracusor ai uitat

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Sunt batrana, ce vrei. Cum sa va țin minte pe toți ăștia incornorati...

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Sper ca esti ardeleanca mandruta

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Sunt urmașa lui Ștefănel ăl Pitic.

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Trist sad sad sad

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Nu plânge, copile! Va veni și vremea ta!

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Nu, tu nu te vei schimba broken heart broken heart broken heart crying crying crying crying crying crying

| GabiDumitrescu a răspuns:

Erau CONSIDERATE superioare. E o mica-mare diferenta. E ca si cum ai zice ca la noi acum daca ai bani esti superior.