| vinoACASAcuMINE a întrebat:

FUNDA! O medalie non-comunista unde se situiaza? in proprietate personala sau in proprietate privata?

7 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Din moment ce nu mai avem regim comunism la noi in tara, banuiesc ca poti sa o pastrezi tu.

| vinoACASAcuMINE explică (pentru Celcestietot):

...da, e capitalism, normal ca pot, dar ma intrebam daca pot sa fac asta in toate regimurile

| Celcestietot a răspuns (pentru vinoACASAcuMINE):

In toate regimurile care ar urma la noi in tara?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce te referi, că nu înțeleg?

| vinoACASAcuMINE explică (pentru anonim_4396):

Eu am o medalie care nu are treaba cu socialismul. Daca acum vine un regim comunist va fi in continuare a mea sau va fi publica?

| anonim_4396 a răspuns (pentru vinoACASAcuMINE):

Nu se știe, dar cel mai probabil va fi a ta

| sadrian46 a răspuns (pentru vinoACASAcuMINE):

Nu ți-o ia nimeni, nu umblă nimeni în sertarele tale.