| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Scuzati categoria, chiar nu am stiut unde sa o incadrez...

Ma puteti ajuta cu un site sau ceva de genul, in care tu sa scrii ceva si ala sa iti vorbeasca ceea ce ai scris? de exemplu eu sa scriu "ana are mere" si el sa imi spuna "ana are mere". xD sper ca ati inteles ce am zis. Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| Biiskrem a răspuns:

Google translate.

| YourQueen a răspuns:

Exista un sait, nu prea stiut, numit :,, Hallo.ro''.

| YourQueen a răspuns:

Sau mai este un sait asemanator cu cleverbot, omegle.

| anonim_4396 explică (pentru YourQueen):

Voi chiar nu intelegeti ce vreau sa zic... Ma refer ceva gen asta: http://hallo.ro/search.do?d=en&l=ro&type=both&query=salut

Adica in care tu sa scrii ceva, si el sa iti vorbeasca ceea ce i-ai zis...

| pizzaisthebestperson a răspuns:

Păi chiar și google translate face asta. Dacă nu folosește Natural Readers de pe iPad, iPhon sau iPod. Fundă?

| Damatirca_Francesca_1993 a răspuns:

Ai putea pe google traslent... happy