| 000M1ha3la a întrebat:

Hei.Azi am luat sala la scoala de soferi si m-au programat la traseu.Problema e ca nu-mi convine locul in care sunt programata si trecuse ceva timp de cand am iesit cand am vazut ca nu e bine.Se poate sa merg sa reprogramez? Sau ma poate reprograma instructorul fara sa fie nevoie de prezenta mea?

1 răspuns:
| ElPocho a răspuns:

Din cate stiu nu te prea poti reprograma... poate doar dupa data la care ai fost programata, dar inainte de data aceea nu cred happy