| Elena-Florina_Paun_1988 a întrebat:

Hello as vrea sa imi lipesc pe masina mai exact pe luneta sau pe usa un sticker autocolant cu *fake taxi* intrebare dpdv legal am voie? am mai vazut cativa.ms

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

În curând se va putea fura legal în țara asta și tu ai probleme să pui un abțibild pe mașină?!?

| cezar003 a răspuns:

Nu ai voie sa lipesti nimic pe luneta, cei la care ai vazut...au avut noroc pana acum.Este un vehicul care circula in trafic unde conteaza simplitatea si eficacitatea conform conduitei preventive.Chestile de genul se sanctioneaza contraventional